10مزیت لیزر موهای زائد

964699_410.jpg

10 مزیت لیزر موهای زائد :

 

لیزر موهای زائد به منظور از بین بردن موهای ناخواسته ی صورت ، پا ، چانه ، زیربغل ، دست ها و خط بیکینی و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و در سراسر دنیا طرفداران مخصوص به خود را دارد. لیزر باید توسط پزشک انجام می شود.

لیزر در صورتی که تحت نظر پزشک پوست صورت گیرد بسیار کارآمد بوده و نتایج مثبتی را به همراه خواهد داشت.

 

مزیت لیزر موهای زائد :
سرعت بالا:

لیزر موهای زاید یکی از روش های درمانی سریع است. اگرچه میزان سرعت تا حد زیادی به منطقه ی تحت درمان بستگی دارد اما به احتمال زیاد فرد مراجعه کننده به پزشک زیبائی می تواند در چند هفته ی نخست نتایج حاصل از لیزر را مشاهده کند.

دقت:

لیزر موهای زائد به طور دقیق فولیکول های موی زائد را مورد هدف قرار داده و این مزیت سبب می شود تا شما نتایج بهتری از لیزر کسب کنید. لیزر موها برای افرادی که دارای موهای ضخیم هستند و یا رنگ پوست روشن تری دارند، با دقت بیشتری عمل کرده و می تواند با کارایی بیشتری همراه باشد.

تاثیرگذار:

بیشتر مراجعه کنندگان در طی 3 الی 7 جلسه کاهش موهای زائد خود را مشاهده خواهند کرد.

مقرون به صرفه:

هنگامی که لیزر موهای خود را شروع کردید دیگر نیازی به هزینه کردن پول خود برای کرم های رفع موهای زائد، موم های اپیلاسیون، تیغ و موارد دیگر نخواهید داشت و در این حالت به میزان زیادی در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.

 

صرفه جویی در زمان:

هنگامی که شما از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده می کنید به تدریج دیگری نیاز به صرف زمان زیاد برای اصلاح موهای زائد خود نخواهید داشت و با استفاده از این تکنیک درمانی تحت نظر پزشک زیبائی به نتایج مطلوبی دست خواهید یافت.

منتظر رشد مو نیستید:

به منظور حضور در جلسه ی لیزر موهای زائد، لازم است که موهای زائد خود را اصلاح کنید و پوست شما فاقد موهای سطحی باشد. این مزیت در سایر روش های اصلاح موهای زائد وجود ندارد چرا که در چنین روش هایی لازم است که صبر کنید تا موهای زائد شما رشد کنند و سپس نسبت به اصلاح موهای زائد اقدام کنید.

هزینه های پیش رو:

اگرچه ممکن است که در نخست، هزینه های قابل توجهی برای لیزر موهای زائد پرداخت کنید اما در نهایت در دراز مدت دیگر نیازی ندارید تا هزینه های زیادی برای خرید ابزارهای اصلاح موهای زائد صرف کنید.

مناسب برای قسمت های مختلف بدن:

لیزر موهای زائد تحت نظر پزشک برای بخش های مختلف بدن به کار برده شده و می تواند تاثیرگذار باشد. در واقع هر قسمت از بدن که دارای موهای زائد بوده و و شرایط لیزر موها را دارد می تواند به عنوان منطقه ی هدف انتخاب شده و تحت درمان قرار گیرد. اما باید در نظر داشته باشید که این روش درمانی برای موهای بسیار نازک و روشن مناسب نبوده و تاثیرات کمتری را دارد.

 

عدم آسیب به پوست فرد مراجعه کننده:

یکی از مهم ترین مزیت های لیزر موهای زائد تحت نظر دکتر پوست و زیبایی این است که احتمال آسیب دیدن پوست شما به شدت کاهش می یابد. در واقع در صورتی که لیزر توسط پزشک پوست صورت گیرد، پوست شما دچار تغییر رنگ نشده و در نهایت دیگر مشکلات پوستی را برای شما به همراه نخواهد داشت.

 

راحتی لیزر موها:

لیزر موهای زاید منطقه ی وسیعی را تحت درمان قرار می دهد و رفع موهای زائد را در زمان بسیار کوتاهی انجام خواهد داد. به طور معمول هر جلسه لیزر ممکن است که 20 دقیقه الی 30 دقیقه به طول بیانجامد. در حین لیزر موها فرد مراجعه کننده متحمل درد چندانی نشده و آرامش خواهد داشت.

در نهایت لیزر موهای زائد تحت نظر پزشک زیبایی مزیت های بسیاری دارد و بهتر است که فرد پیش از مراجعه به کلینیک های زیبایی در مورد روش­ها و تجربه ی پزشک معالج خود تحقیق کند.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به خانم دکتر مهناز رضاییان زاده میباشد. طراحی وب سایت توسط: متین یزدان دوست yazdandoost_matin@yahoo.com